Ukrainska Ligan

Senaste resultat

Sön 8/3
  • 46 min
    A. Chychykov
    (ut. O. Khoblenko)
  • 64 min
    O. Snizhko
    (ut. Y. Vakulko)
  • 68 min
    A. Chychykov
  • 70 min
    D. Korkishko
    (ut. V. Supriaga)
  • 81 min
    S. Buletsa
  • 88 min
    A. Chychykov
  • 23 min
    S. Chobotenko
  • 26 min
    D. Ihnatenko
  • 36 min
    S. Yavorsky
  • 39 min
    S. Yavorsky
  • 46 min
    I. Tyshchenko
    (ut. A. Kulakov)
  • 60 min
    R. Fomin
    (ut. D. Topalov)
  • 70 min
    P. Polegenko
    (ut. S. Gorbunov)
  • 75 min
    D. Ihnatenko
  • lineup-g 31 Andriy Klishchuk
  • lineup-d 3 Volodymyr Adamyuk
  • lineup-d 39 Oleksandr Svatok
  • lineup-d 15 Sergii Loginov
  • lineup-d 8 Volodymyr Polioviy
  • lineup-m 4 Sergey Kravchenko
  • lineup-f 9 Oleksiy Khoblenko
  • lineup-m 69 Yuri Vakulko
  • lineup-m 44 Arsenii Batagov
  • lineup-m 10 Serhii Buletsa
  • lineup-f 89 Vladyslav Supriaha
  • Yevgen Galchuk 1 lineup-g
  • Ihor Kyriukhantsev 29 lineup-d
  • Joyskim Dawa Tchakonte 5 lineup-d
  • Sergey Yavorskiy 13 lineup-d
  • Sergiy Chobotenko 4 lineup-d
  • Dmytro Topalov 7 lineup-m
  • Danylo Ihnatenko 73 lineup-m
  • Valeri Fedorchuk 25 lineup-m
  • Serhiy Horbunov 17 lineup-m
  • Dmytro Myshnov 9 lineup-m
  • Andriy Kulakov 77 lineup-f
  • lineup-g 33 Valeriy Yurchuk
  • lineup-d 23 Lucas Taylor
  • lineup-d 71 Maksim Lopironok
  • lineup-d 30 Papa Gueye
  • lineup-m 18 Oleksandr Snizhko
  • lineup-f 7 Dmytro Korkishko
  • lineup-f 77 Oleksiy Chichikov
  • Artem Pospelov 33 lineup-g
  • Igor Tyshchenko 19 lineup-d
  • Pavlo Polehenko 8 lineup-d
  • Viktor Korniienko 75 lineup-d
  • Maxym Chekh 71 lineup-m
  • Oleksii Kashchuk 20 lineup-f
  • Ruslan Fomin 86 lineup-f
  • 11 min
    K. Petrov
  • 31 min
    V. E. Yemets
  • 33 min
    E. Efremov
  • 37 min
    V. Milko
  • 56 min
    V. Milko
  • 58 min
    O. Kozhushko
    (ut. V. Lysenko)
  • 67 min
    V. Gavrysh (pen.)
  • 75 min
    O. Chornomorets
    (ut. V. E. Yemets)
  • 76 min
    V. Milko
  • 85 min
    O. Bondarenko
    (ut. P. Orikhovsky)
  • 12 min
    Taison (pen.)
  • 31 min
    J. Moraes
  • 41 min
    J. Moraes
  • 45+1 min
    Tete
  • 60 min
    Tete
    (ass. M. Antonio)
  • 64 min
    S. Bolbat
    (ut. Dodo)
  • 66 min
    S. Kryvtsov
  • 73 min
    A. Bondarenko
    (ut. E. Konoplyanka)
  • 74 min
    V. Bondar
    (ut. S. Kryvtsov)
  • 81 min
    J. Moraes
    (ass. Ismaily)
  • 85 min
    M. Antonio
  • 90+4 min
    Ismaily
  • 90+5 min
    M. Antonio
  • lineup-g 25 Evgen Volynets
  • lineup-d 80 Evgen Efremov
  • lineup-m 13 Vitaly Gavrish
  • lineup-d 5 Kyrylo Petrov
  • lineup-m 29 Vladislav Emets
  • lineup-m 14 Vadim Milko
  • lineup-m 69 Oleg Ilin
  • lineup-m 48 Paul Orzechowski
  • lineup-m 90 Andriy Bogdanov
  • lineup-f 77 Arni Vilhjalmsson
  • lineup-f 7 Volodymyr Lysenko
  • Andriy Pyatov 30 lineup-g
  • Dodô 98 lineup-d
  • Serhiy Kryvtsov 4 lineup-d
  • Mykola Matviyenko 22 lineup-d
  • Ismaily 31 lineup-d
  • Marcos Antonio 8 lineup-m
  • Maycon 27 lineup-m
  • Tetê 14 lineup-f
  • Taison 7 lineup-m
  • Yevhen Konoplyanka 15 lineup-m
  • Junior Moraes 10 lineup-f
  • lineup-g 1 Anton Yashkov
  • lineup-d 6 Maksim Maksymenko
  • lineup-d 15 Oleksandr Chornomorets
  • lineup-m 10 Evgeniy Morozko
  • lineup-f 11 Oleg Kozhushko
  • lineup-f 17 Oleksandr Bondarenko
  • lineup-sub 19 Stanislav Sorokin
  • Oleksiy Shevchenko 1 lineup-g
  • Valeriy Bondar 77 lineup-d
  • Dentinho 9 lineup-m
  • Artem Bondarenko 75 lineup-m
  • Sergiy Bolbat 50 lineup-m
  • Danylo Sikan 45 lineup-f
  • Vladyslav Vakula 23 lineup-f
  • 50 min
    S. Lyulka
  • 64 min
    Jonatan
  • 68 min
    W. S. Damacena
    (ut. Y. Bogunov)
  • 85 min
    Renann
    (ut. M. Iacovelli)
  • 90+2 min
    Jonatan
  • 21 min
    V. Dubinchak
  • 34 min
    A. Giorgadze
  • 40 min
    M. Dieye
  • 67 min
    A. Kozak
    (ut. O. Khakhlov)
  • 83 min
    A. Boiciuc
    (ut. M. Dieye)
  • 83 min
    V. Pryima
    (ut. O. Pritula)
  • lineup-g 23 Bogdan Sarnavskiy
  • lineup-d 21 Igor Gonchar
  • lineup-d 5 Vladyslav Pryimak
  • lineup-m 95 Joel Bopesu
  • lineup-d 90 Serhiy Lyulka
  • lineup-m 93 Yaroslav Bogunov
  • lineup-m 96 Rafael Sabino
  • lineup-m 30 Jonatan Lima
  • lineup-f 9 Mikita Tatarkov
  • lineup-f 10 Alvaro
  • lineup-f 14 Matheus Iacovelli
  • Oleg Kudryk 31 lineup-g
  • Marvin Martins 66 lineup-d
  • Andro Giorgadze 30 lineup-d
  • Tim Hall 34 lineup-d
  • Vladyslav Dubinchak 24 lineup-d
  • Dmytro Kliots 7 lineup-m
  • Rostislav Lyakh 73 lineup-f
  • Ostap Prytula 76 lineup-m
  • Oleksiy Khakhlov 8 lineup-m
  • Hennadii Pasich 41 lineup-m
  • Matar Dieye 10 lineup-f
  • lineup-g 94 Herman Penkov
  • lineup-d 35 Yuriy Kravchuk
  • lineup-m 27 Andriy Busko
  • lineup-m 20 Egor Klimenchuk
  • lineup-f 19 Renan
  • lineup-f 7 China
  • lineup-sub 18 Welves
  • Anton Kanibolotskiy 32 lineup-g
  • Vasiliy Prijma 44 lineup-d
  • Artem Kozak 14 lineup-m
  • Alexandru Boychuk 17 lineup-f
  • Oleksiy Sich 74 lineup-sub
  • Lejous Gsam 19 lineup-sub
  • Yurii Tlumak 22 lineup-sub
Lör 7/3
  • 17 min
    M. Zaderaka
  • 31 min
    T. Stetskov
  • 36 min
    O. Dovgy
  • 45 min
    Y. Pankiv
  • 46 min
    V. Hrytsuk
    (ut. A. Gordienko)
  • 47 min
    O. Dovgy
  • 62 min
    D. Hrechyshkin (pen.)
  • 63 min
    Y. Protasov
    (ut. M. Zaderaka)
  • 72 min
    P. Pashaev
    (ut. V. Luchkevych)
  • 45 min
    A. Shabanov
    (ass. V. Mykolenko)
  • 49 min
    T. Kedziora
  • 52 min
    V. Mykolenko
  • 60 min
    V. Buyalskyy
    (ass. V. Shepelev)
  • 67 min
    A. Kadiri Mohammed
    (ut. S. Sydorchuk)
  • 79 min
    O. Karavaev
  • 83 min
    J. Pivaric
    (ut. N. Rusyn)
  • 85 min
    V. Mykolenko
  • 87 min
    M. Duelund
    (ut. V. Buyalskyy)
  • lineup-g 79 Yury Pankiv
  • lineup-m 17 Valeriy Luchkevych
  • lineup-d 13 Hlib Buhal
  • lineup-d 90 Kaspars Dubra
  • lineup-d 5 Timur Stetskov
  • lineup-m 94 Maxim Zaderaka
  • lineup-m 27 Dmytro Grechyshkin
  • lineup-m 8 Oleksei Dovgiy
  • lineup-m 10 Maksym Tretyakov
  • lineup-m 3 Artem Gordienko
  • lineup-f 18 Artem Sitalo
  • Georgiy Bushchan 1 lineup-g
  • Tomasz Kędziora 94 lineup-d
  • Denis Popov 4 lineup-d
  • Artem Shabanov 30 lineup-d
  • Vitaliy Mykolenko 16 lineup-d
  • Oleksandr Karavaiev 20 lineup-m
  • Serhiy Sydorchuk 5 lineup-m
  • Vitalii Buialskyi 29 lineup-m
  • Benjamin Verbič 7 lineup-m
  • Volodymyr Shepeliev 8 lineup-m
  • Nazariy Rusyn 43 lineup-f
  • lineup-g 31 Oleg Bilyk
  • lineup-d 4 Vladyslav Babohlo
  • lineup-d 20 Pavlo Pashaev
  • lineup-m 7 Yevhen Protasov
  • lineup-m 15 Andriy Zaporozhan
  • lineup-m 22 Vasyl Grytsuk
  • lineup-f 99 Denys Ustymenko
  • Denys Boyko 71 lineup-g
  • Josip Pivarić 23 lineup-d
  • Abdul Kadiri Mohammed 6 lineup-m
  • Oleksandr Andriyevskiy 18 lineup-m
  • Mikkel Duelund 99 lineup-m
  • Fran Sol 9 lineup-f
  • Giorgi Tsitaishvili 11 lineup-f
  • 21 min
    O. Hutsuliak
  • 37 min
    O. Filippov
  • 49 min
    P. Budkivsky
  • 64 min
    E. Kartushov
    (ut. P. Budkivsky)
  • 69 min
    D. Favorov
  • 86 min
    A. Totovytsky
    (ut. O. Filippov)
  • 90+1 min
    Y. Konoplia
    (ut. V. Kalitvintsev)
  • 23 min
    M. Lunyov
    (ut. V. Yurchenko)
  • 45+4 min
    M. Lunyov
  • 68 min
    A. Gromov
    (ut. M. Perovic)
  • 74 min
    A. Ciganiks
    (ut. D. Ivanisenia)
  • 88 min
    B. Mykhaylychenko
  • 90+4 min
    A. Ciganiks
  • lineup-g 44 Evgeny Past
  • lineup-d 45 Denis Favorov
  • lineup-d 17 Andrey Gitchenko
  • lineup-d 6 Joonas Tamm
  • lineup-d 22 Andriy Mostoviy
  • lineup-f 25 Oleksiy Gutsulyak
  • lineup-m 8 Andriy Dombrovskiy
  • lineup-m 9 Levan Arveladze
  • lineup-m 11 Vladislav Kalitvintsev
  • lineup-f 28 Pylyp Budkivskyi
  • lineup-f 10 Oleksandr Filippov
  • Zauri Makharadze 1 lineup-g
  • Vladyslav Kabaev 22 lineup-m
  • Vitali Vernydub 15 lineup-d
  • Evgen Cheberko 98 lineup-d
  • Bogdan Mykhaylichenko 14 lineup-d
  • Vladlen Yurchenko 80 lineup-m
  • Dmytro Ivanisenia 21 lineup-m
  • Lovro Cvek 4 lineup-m
  • Vladyslav Kochergin 7 lineup-m
  • Bogdan Lednev 17 lineup-m
  • Mihailo Perović 9 lineup-f
  • lineup-g 72 Igor Litovka
  • lineup-d 5 Vitaliy Ermakov
  • lineup-d 26 Yukhym Konoplia
  • lineup-m 12 Egor Kartushov
  • lineup-m 20 Andriy Totovytskyi
  • lineup-f 13 Dmytro Khlyobas
  • lineup-f 77 Orest Kuzyk
  • Nikola Vasilj 23 lineup-g
  • Mykyta Kamenyuka 6 lineup-d
  • Andrejs Cigaņiks 97 lineup-m
  • Artem Gromov 28 lineup-m
  • Maksym Luniov 8 lineup-f
  • Dmitro Poddubny 47 lineup-sub
  • Artem Milchenko 27 lineup-sub
  • 34 min
    V. Chesnakov
  • 47 min
    E. Sehic
  • 56 min
    N. Yakubu
    (ut. V. Baienko)
  • 59 min
    V. Kulach
  • 63 min
    D. Vasin
    (ut. R. Stepanyuk)
  • 63 min
    V. Kulach (pen.)
  • 78 min
    P. Rebenok
    (ut. V. Kulach)
  • 23 min
    P. Ksyonz
  • 26 min
    I. Zotko
  • 28 min
    S. Zahedi
  • 38 min
    A. Kravchuk
  • 43 min
    M. Dehtiarov
  • 46 min
    E. Pasich
    (ut. M. Kravchenko)
  • 57 min
    D. Balanyuk
    (ut. S. Zahedi)
  • 62 min
    D. Grishko
  • 73 min
    M. Do Couto
    (ut. M. Dehtiarov)
  • 79 min
    A. Kravchuk
  • 90+3 min
    D. Balanyuk
  • lineup-g 31 Dmytro Riznyk
  • lineup-d 4 Igor Perduta
  • lineup-m 17 Vladimir Chesnakov
  • lineup-m 92 Pape Alioune Ndiaye
  • lineup-d 27 Volodymyr Baenko
  • lineup-m 9 Edin Šehić
  • lineup-m 6 Aleksandr Sklyar
  • lineup-m 28 David Puclin
  • lineup-m 7 Luizão
  • lineup-f 11 Ruslan Stepanyuk
  • lineup-f 10 Vladyslav Kulach
  • Artem Kychak 30 lineup-g
  • Pavlo Ksyonz 11 lineup-m
  • Dmytro Grishko 4 lineup-d
  • Ivan Zotko 13 lineup-d
  • Orest Lebedenko 54 lineup-d
  • Yevgeniy Tsymbalyuk 44 lineup-m
  • Mykyta Kravchenko 29 lineup-m
  • Andrii Kravchuk 21 lineup-m
  • Sergiy Politylo 89 lineup-m
  • Maksim Degtyarov 77 lineup-f
  • Shahab Zahedi 8 lineup-f
  • lineup-g 21 Aleksandr Tkachenko
  • lineup-d 5 Najeeb Yakubu
  • lineup-d 23 Vadym Sapay
  • lineup-d 25 Yevgen Martinenko
  • lineup-d 66 Artur
  • lineup-m 82 Pavlo Rebenok
  • lineup-f 77 Denis Vasin
  • Betim Halimi 12 lineup-g
  • Dmytro Lytvyn 3 lineup-d
  • Taras Zaviysky 9 lineup-m
  • Evgeny Pasich 42 lineup-m
  • Samuel Teixeira Do Couto Teixeira Maxime Joze 19 lineup-m
  • Temur Chogadze 20 lineup-f
  • Denys Balanyuk 0 lineup-f
Ons 4/3
  • 14 min
    A. Kozak
  • 31 min
    T. Hall
  • 59 min
    Y. Nazaryna
  • 63 min
    O. Khakhlov
    (ut. D. Klyots)
  • 37 min
    M. Tretyakov (pen.)
  • 50 min
    D. Miroshnichenko
  • 58 min
    M. Tretyakov
  • 73 min
    A. Sitalo
  • 75 min
    O. Dovgy
    (ut. B. Myshenko)
  • 76 min
    T. Stetskov
    (ut. R. Vantukh)
  • 85 min
    A. Gordienko
    (ut. D. Hrechyshkin)
  • 89 min
    E. Banada
  • 90+1 min
    O. Dovgy
  • lineup-g 32 Anton Kanibolotskiy
  • lineup-d 66 Marvin Martins
  • lineup-d 30 Andro Giorgadze
  • lineup-d 34 Tim Hall
  • lineup-d 24 Vladyslav Dubinchak
  • lineup-m 7 Dmytro Kliots
  • lineup-f 73 Rostislav Lyakh
  • lineup-m 76 Ostap Prytula
  • lineup-m 29 Egor Nazaryna
  • lineup-m 14 Artem Kozak
  • lineup-f 10 Matar Dieye
  • Yury Pankiv 79 lineup-g
  • Denys Miroshnichenko 11 lineup-d
  • Vladyslav Babohlo 4 lineup-d
  • Kaspars Dubra 90 lineup-d
  • Roman Vantukh 47 lineup-m
  • Valeriy Luchkevych 17 lineup-m
  • Evgen Banada 44 lineup-m
  • Dmytro Grechyshkin 27 lineup-m
  • Maksym Tretyakov 10 lineup-m
  • Bogdan Myshenko 77 lineup-d
  • Artem Sitalo 18 lineup-f
  • lineup-g 31 Oleg Kudryk
  • lineup-d 44 Vasiliy Prijma
  • lineup-m 8 Oleksiy Khakhlov
  • lineup-f 19 Hisham Layous
  • lineup-sub 22 Yurii Tlumak
  • Oleg Bilyk 31 lineup-g
  • Timur Stetskov 5 lineup-d
  • Hlib Buhal 13 lineup-d
  • Oleksei Dovgiy 8 lineup-m
  • Vasyl Grytsuk 22 lineup-m
  • Artem Gordienko 3 lineup-m
  • Maxim Zaderaka 94 lineup-m
  • 4 min
    S. Kryvtsov
    (ass. Tete)
  • 9 min
    V. Adamyuk (o.g.)
  • 19 min
    Taison
    (ass. J. Moraes)
  • 23 min
    E. Konoplyanka
  • 60 min
    V. Bondar
    (ut. S. Kryvtsov)
  • 70 min
    A. Bondarenko
    (ut. E. Konoplyanka)
  • 74 min
    Fernando
    (ut. J. Moraes)
  • 81 min
    V. Bondar
  • 22 min
    S. Loginov
  • 33 min
    F. Di Franco
  • 46 min
    L. Taylor
    (ut. A. Chychykov)
  • 46 min
    V. Supriaga
    (ut. O. Khoblenko)
  • 55 min
    O. Nazarenko
  • 63 min
    A. Batahov
    (ut. S. Kravchenko)
  • 67 min
    V. Shapoval
  • 82 min
    V. Supriaga (pen.)
  • lineup-g 30 Andriy Pyatov
  • lineup-d 98 Dodô
  • lineup-d 4 Serhiy Kryvtsov
  • lineup-d 22 Mykola Matviyenko
  • lineup-d 31 Ismaily
  • lineup-m 6 Taras Stepanenko
  • lineup-m 27 Maycon
  • lineup-f 14 Tetê
  • lineup-m 7 Taison
  • lineup-m 15 Yevhen Konoplyanka
  • lineup-f 10 Junior Moraes
  • Valeriy Yurchuk 33 lineup-g
  • Volodymyr Adamyuk 3 lineup-d
  • Maksym Lopyronok 71 lineup-d
  • Sergii Loginov 15 lineup-d
  • Vladislav Shapoval 11 lineup-d
  • Sergey Kravchenko 4 lineup-m
  • Oleksiy Chichikov 77 lineup-f
  • Francisco Di Franco 20 lineup-f
  • Yuri Vakulko 69 lineup-m
  • Oleksandr Nazarenko 29 lineup-m
  • Oleksiy Khoblenko 9 lineup-f
  • lineup-g 81 Anatolii Trubin
  • lineup-d 77 Valeriy Bondar
  • lineup-m 9 Dentinho
  • lineup-m 11 Marlos
  • lineup-m 50 Sergiy Bolbat
  • lineup-m 75 Artem Bondarenko
  • lineup-f 99 Fernando
  • Andriy Klishchuk 31 lineup-g
  • Papa Gueye 30 lineup-d
  • Lucas Taylor 23 lineup-d
  • Arsenii Batagov 44 lineup-m
  • Serhii Buletsa 10 lineup-m
  • Vladyslav Supriaha 89 lineup-f
  • Dmytro Korkishko 7 lineup-f
  • 54 min
    V. Kabaev
    (ass. M. Lunyov)
  • 70 min
    O. Tymchyk
  • 74 min
    V. Kabaev
  • 77 min
    A. Ciganiks
  • 80 min
    B. Lednev
    (ut. M. Lunyov)
  • 89 min
    B. Lednev
  • 90+1 min
    M. Kamenyuka
    (ut. O. Tymchyk)
  • 32 min
    I. Gonchar
  • 38 min
    S. Borzenko
  • 40 min
    Y. Bogunov
  • 59 min
    M. Iacovelli
    (ut. Renann)
  • 65 min
    W. S. Damacena
    (ut. S. Liulka)
  • 70 min
    Alvaro
  • 83 min
    V. Pryimak
    (ut. Jonatan)
  • 88 min
    A. Bratkov
  • lineup-g 23 Nikola Vasilj
  • lineup-d 18 Oleksandr Timcik
  • lineup-d 15 Vitali Vernydub
  • lineup-d 98 Evgen Cheberko
  • lineup-m 97 Andrejs Cigaņiks
  • lineup-m 22 Vladyslav Kabaev
  • lineup-m 21 Dmytro Ivanisenia
  • lineup-m 4 Lovro Cvek
  • lineup-m 7 Vladyslav Kochergin
  • lineup-f 8 Maksym Luniov
  • lineup-m 28 Artem Gromov
  • Bogdan Sarnavskiy 23 lineup-g
  • Igor Gonchar 21 lineup-d
  • Sergey Borzenko 33 lineup-d
  • Anton Bratkov 22 lineup-d
  • Joel Bopesu 95 lineup-m
  • Jonatan Lima 30 lineup-m
  • Yaroslav Bogunov 93 lineup-m
  • Serhiy Lyulka 90 lineup-d
  • Alvaro 10 lineup-f
  • China 7 lineup-f
  • Renan 19 lineup-f
  • lineup-g 1 Zauri Makharadze
  • lineup-d 6 Mykyta Kamenyuka
  • lineup-m 17 Bogdan Lednev
  • lineup-m 19 Igor Chaykovsky
  • lineup-f 9 Mihailo Perović
  • lineup-sub 0 Artem Milchenko
  • lineup-sub 0 Dmitro Poddubny
  • Herman Penkov 94 lineup-g
  • Vladyslav Pryimak 5 lineup-d
  • Rafael Sabino 96 lineup-m
  • Andriy Busko 22 lineup-m
  • Egor Klimenchuk 20 lineup-m
  • Matheus Iacovelli 14 lineup-f
  • Welves 18 lineup-sub
  • 4 min
    M. Dehtiarov
    (ass. M. Do Couto)
  • 33 min
    M. Kravchenko
  • 40 min
    M. Dehtiarov
  • 50 min
    D. Lytvyn
  • 58 min
    S. Zahedi
    (ut. M. Do Couto)
  • 64 min
    A. Kravchuk
    (ut. T. Zaviysky)
  • 81 min
    V. Balashov
    (ut. S. Politylo)
  • 6 min
    O. Filippov
    (ass. D. Favorov)
  • 10 min
    O. Filippov
  • 70 min
    J. Tamm
  • 72 min
    E. Kartushov
    (ut. Y. Konoplia)
  • 77 min
    L. Arveladze
  • 78 min
    P. Budkivsky
    (ut. A. Totovytsky)
  • 83 min
    P. Budkivsky
  • 86 min
    V. Ermakov
    (ut. O. Filippov)
  • 90+3 min
    E. Past
  • lineup-g 1 Volodymyr Krynskyi
  • lineup-m 11 Pavlo Ksyonz
  • lineup-d 13 Ivan Zotko
  • lineup-d 3 Dmytro Lytvyn
  • lineup-d 74 Ihor Snurnitsyn
  • lineup-m 44 Yevgeniy Tsymbalyuk
  • lineup-m 29 Mykyta Kravchenko
  • lineup-m 9 Taras Zaviysky
  • lineup-m 89 Sergiy Politylo
  • lineup-m 19 Samuel Teixeira Do Couto Teixeira Maxime Joze
  • lineup-f 77 Maksim Degtyarov
  • Evgeny Past 44 lineup-g
  • Denis Favorov 45 lineup-d
  • Andrey Gitchenko 17 lineup-d
  • Joonas Tamm 4 lineup-d
  • Andriy Mostoviy 22 lineup-d
  • Vladislav Kalitvintsev 11 lineup-m
  • Levan Arveladze 9 lineup-m
  • Andriy Dombrovskiy 8 lineup-m
  • Yukhym Konoplia 26 lineup-d
  • Andriy Totovytskyi 20 lineup-m
  • Oleksandr Filippov 10 lineup-f
  • lineup-g 30 Artem Kychak
  • lineup-d 4 Dmytro Grishko
  • lineup-d 54 Orest Lebedenko
  • lineup-m 21 Andrii Kravchuk
  • lineup-m 14 Daniel Romanovskij
  • lineup-f 7 Vitali Balashov
  • lineup-f 8 Shahab Zahedi
  • Igor Litovka 72 lineup-g
  • Vitaliy Ermakov 5 lineup-d
  • Egor Kartushov 12 lineup-m
  • Pylyp Budkivskyi 28 lineup-f
  • Orest Kuzyk 77 lineup-f
  • Oleksiy Gutsulyak 25 lineup-f
  • Dmytro Khlyobas 13 lineup-f
Visa fler matcher

Tabell

Uppdaterad 2020-03-08 19:10
#LagSVOF+/-P
122192159-1459
222143544-1745
322134539-1843
422133636-1542
522114730-2337
622821225-3926
722741126-3425
82267921-3525
922551216-3520
1022621415-3820
1122531417-3718
1222271317-4013
Mästerskapsspel
Nedflyttningsspel

Skytteliga

Uppdaterad 2020-05-14 16:10
#SpelareLagMål
1O. Filippov1
1D. Grechyshkin1
1V. Grytsuk1
1K. Kovalets1
1V. Lysenko1
1B. Mykhailichenko1
1N. Rusyn1
1S. Sorokin1
1M. Zaderaka1

Kommande matcher

Inga matcher
Visa fler matcher

Tabellen.se som app!

Nu kan du lägga till Tabellen.se som en app på din hemskärm.

Kanske senare
Ej intresserad
Fortsätt

TV Matcher

Nu erbjuder vi även TV-tablå för kommande matcher här på Tabellen.se!

Ej intresserad
Tittar senare
Visa mig