Tabellen.se som app!

Nu kan du lägga till Tabellen.se som en app på din hemskärm.

Kanske senare
Ej intresserad
Fortsätt

Senaste resultat

Ons 5/5
  • 32 min
    Wu Xi
  • 57 min
    C. Bassogog
    (ut. Kim Shin-Wook)
  • 64 min
    Cao Yunding
    (ut. A. Mierzejewski)
  • 72 min
    Bi Jinhao
    (ut. Zhao Mingjian)
  • 72 min
    Yu Hanchao
    (ut. Peng Xinli)
  • 73 min
    Feng Xiaoting
  • 87 min
    Yang Xu
    (ut. Fulangxisi Aidi)
  • 90+2 min
    C. Bassogog (pen.)
  • 57 min
    Lu Wenjun
  • 63 min
    A. Mooy
    (ass. R. Lopes)
  • 74 min
    M. Arnautovic
  • 74 min
    Li Shenglong
    (ut. M. Arnautovic)
  • 79 min
    Li Ang
  • 79 min
    M. Muzepper
    (ut. R. Lopes)
  • 85 min
    M. Muzepper
  • 90+1 min
    Yu Rui
    (ut. A. Mooy)
  • lineup-g 19 Cheng Zeng
  • lineup-d 2 Aidi Fulang Xisi
  • lineup-d 22 Matej Jonjić
  • lineup-d 6 Xiaoting Feng
  • lineup-m 13 Mingjian Zhao
  • lineup-m 12 Xi Wu
  • lineup-m 25 Xinli Peng
  • lineup-m 38 Jiabao Wen
  • lineup-f 10 Giovanni Moreno
  • lineup-f 20 Shin Wook Kim
  • lineup-f 9 Adrian Mierzejewski
  • Junling Yan 1 lineup-g
  • Guan He 28 lineup-d
  • Wei Zhen 13 lineup-d
  • Ang Li 2 lineup-d
  • Shenchao Wang 4 lineup-m
  • Aaron Mooy 19 lineup-m
  • Abraham Halik 36 lineup-m
  • Wenjun Lyu 11 lineup-m
  • Oscar 8 lineup-f
  • Marko Arnautović 7 lineup-f
  • Ricardo Lopes 10 lineup-f
  • lineup-g 1 Zhen Ma
  • lineup-d 3 Jinhao Bi
  • lineup-d 18 Denny Wang Yi
  • lineup-m 37 Shilin Sun
  • lineup-d 21 Baojie Zhu
  • lineup-m 11 Hanchao Yu
  • lineup-m 7 Alexander N''Doumbou
  • lineup-m 26 Sheng Qin
  • lineup-m 28 Yunding Cao
  • lineup-m 8 Lu Zhang
  • lineup-f 15 Xu Yang
  • lineup-f 17 Christian Bassogog
  • Wei Chen 12 lineup-g
  • Hai Yu 21 lineup-d
  • Shenyuan Li 15 lineup-d
  • Rui Yu 3 lineup-d
  • Huikang Cai 6 lineup-m
  • Chen Chunxin 26 lineup-m
  • Shiyuan Yang 20 lineup-m
  • Mirahmetjan Muzepper 25 lineup-m
  • Huachen Zhang 16 lineup-m
  • Binbin Chen 17 lineup-f
  • Shenglong Li 14 lineup-f
  • Jia Boyan 30 lineup-m
  • 23 min
    T. Piao
    (ut. Zhou Tong)
  • 46 min
    Bai Yuefeng
    (ut. Y. Su)
  • 59 min
    Li Xiang
    (ut. W. Xie)
  • 59 min
    J. Iloki
    (ut. 547730)
  • 63 min
    T. Kadar
  • 72 min
    Gao Jiarun
  • 77 min
    Cong Zhen
  • 33 min
    Yin Hongbo
  • 40 min
    Yin Hongbo
    (ass. Marcao)
  • 46 min
    X. Yao
    (ut. 661251)
  • 61 min
    Paulinho
  • 61 min
    Hu Rentian
    (ut. Paulinho)
  • 67 min
    Pan Ximing
  • 71 min
    Wang Qiuming
  • lineup-g 27 Shangkun Teng
  • lineup-d 23 Qian Yumiao
  • lineup-d 3 Songyi Li
  • lineup-d 44 Tamás Kádár
  • lineup-d 33 Song Yue
  • lineup-d 32 Yuanjie Su
  • lineup-m 29 Dun Ba
  • lineup-m 6 Jiarun Gao
  • lineup-m 39 Zhen Cong
  • lineup-m 7 Tong Zhou
  • lineup-f 11 Xie Weijun
  • Chi Wenyi 22 lineup-g
  • Chengdong Zhang 28 lineup-d
  • Ximing Pan 37 lineup-d
  • Samir Memisevic 5 lineup-d
  • Lin Cui 21 lineup-d
  • Qiuming Wang 15 lineup-m
  • Hongbo Yin 13 lineup-m
  • Paulinho 8 lineup-m
  • Ole Selnaes 6 lineup-m
  • Liao Wei 25 lineup-m
  • Marcão 10 lineup-f
  • lineup-g 22 Jingqi Fang
  • lineup-d 5 Tianyi Qiu
  • lineup-d 28 Wangsong Tan
  • lineup-d 19 Yuefeng Bai
  • lineup-d 8 Yingjie Zhao
  • lineup-d 37 Zihao Yang
  • lineup-m 31 Kerui Chen
  • lineup-m 15 Wanshun Yang
  • lineup-m 17 Jules Iloki
  • lineup-m 24 Piao Taoyu
  • lineup-f 16 Li Xiang
  • lineup-f 30 Fan Xuyang
  • Yaxiong Bao 30 lineup-g
  • Pengchao Zu 27 lineup-m
  • Junzhe Zhang 2 lineup-d
  • Quile Gong 9 lineup-d
  • Chen Jiayu 20 lineup-m
  • Daogang Yao 36 lineup-d
  • Yu Zhang 24 lineup-d
  • Zhang Wei 38 lineup-m
  • Zhang Hui 40 lineup-m
  • Rentian Hu 11 lineup-m
  • Xuchen Yao 39 lineup-m
  • Li Hao 19 lineup-m
Tis 4/5
  • 28 min
    Yu Dabao
  • 42 min
    N. Yennaris
    (ut. J. Viera)
  • 54 min
    Zhang Xizhe
    (ass. Zhang Yuning)
  • 55 min
    Zhang Xizhe
    (ass. Li Lei)
  • 65 min
    T. Gao
  • 69 min
    Y. Cao
    (ut. C. Bakambu)
  • 71 min
    Chi Zhongguo
  • 84 min
    He Zhenyu
    (ut. T. Gao)
  • 84 min
    Lucas
    (ut. Zhang Yuning)
  • 59 min
    Tong Lei
  • 65 min
    Z. Wang
    (ut. 437384)
  • 65 min
    Zheng Long
    (ut. Cui Ming'an)
  • 73 min
    Tong Lei
  • 79 min
    Wang Jinxian
    (ut. 426766)
  • 79 min
    J. Zhu
    (ut. Zhao Xuri)
  • 85 min
    J. Huang
    (ut. W. Wu)
  • 90+3 min
    Sun Guowen
  • lineup-g 1 Sen Hou
  • lineup-d 18 Taiyan Jin
  • lineup-d 22 Dabao Yu
  • lineup-d 3 Yang Yu
  • lineup-d 4 Lei Li
  • lineup-m 15 Tianyi Gao
  • lineup-m 6 Zhongguo Chi
  • lineup-m 10 Xizhe Zhang
  • lineup-m 21 Jonathan Viera
  • lineup-f 9 Yuning Zhang
  • lineup-f 17 Cédric Bakambu
  • Chong Zhang 1 lineup-g
  • Tong Lei 16 lineup-d
  • Yanfeng Dong 22 lineup-d
  • Marcus Danielson 30 lineup-d
  • Pengfei Shan 3 lineup-d
  • Wei Wu 5 lineup-m
  • Liangming Lin 28 lineup-m
  • Ming’an Cui 26 lineup-m
  • Xuri Zhao 7 lineup-m
  • Guowen Sun 11 lineup-m
  • Huanhuan Shan 9 lineup-f
  • lineup-g 14 Dehai Zou
  • lineup-d 24 Fan Yang
  • lineup-d 16 Pengxiang Jin
  • lineup-d 19 Huan Liu
  • lineup-m 26 Bai Yang
  • lineup-m 23 Li Ke
  • lineup-m 39 Xie Longfei
  • lineup-m 37 Yongjing Cao
  • lineup-m 30 Lucas Souza
  • lineup-f 20 Ziming Wang
  • lineup-f 31 Li Boxi
  • lineup-f 28 Zhenyu He
  • Jiamin Xu 12 lineup-g
  • Xianjun Wang 33 lineup-m
  • Yupeng He 18 lineup-d
  • Yang Haoyu 37 lineup-d
  • Qianglong Tao 24 lineup-f
  • Lei Yang 2 lineup-m
  • Zhu Jiaxuan 40 lineup-m
  • Long Zheng 31 lineup-m
  • Jiahui Huang 14 lineup-d
  • Bo Sun 29 lineup-m
  • Jinxian Wang 20 lineup-m
  • Zhenao Wang 34 lineup-m
  • 39 min
    Jiang Zhe
  • 48 min
    Y. Zhang
  • 73 min
    R. Zivkovic
    (ut. J. Negao)
  • 46 min
    Ye Chongqiu
    (ut. Liu Yun)
  • 52 min
    Luo Yi
  • 57 min
    Huang Zichang
    (ut. 29065)
  • 57 min
    X. Li
  • 75 min
    Dong Xuesheng
    (ut. Y. Arquin)
  • lineup-g 28 Xiaotian Shi
  • lineup-d 5 Jie Sun
  • lineup-d 4 Jores Okore
  • lineup-d 25 Peng Wang
  • lineup-m 16 Zhe Jiang
  • lineup-m 10 Serginho
  • lineup-m 20 Zhang Yufeng
  • lineup-m 19 Jiakang Hui
  • lineup-f 11 Erik
  • lineup-f 9 Junior Negao
  • lineup-f 29 Long Tan
  • Chunyu Dong 16 lineup-g
  • Tian Ming 15 lineup-d
  • Liao Junjian 22 lineup-d
  • Stephane M''Bia 25 lineup-d
  • Yi Luo 7 lineup-d
  • Yun Liu 26 lineup-m
  • Li Hang 20 lineup-m
  • Yinong Tian 5 lineup-m
  • Jean Evrard Kouassi 17 lineup-m
  • Yoann Arquin 39 lineup-f
  • Hao Fang 18 lineup-f
  • lineup-g 23 Yake Wu
  • lineup-d 30 Sun Qinhan
  • lineup-d 21 Cui Qi
  • lineup-d 6 Yu Zhang
  • lineup-d 15 Dilyimit Tudi
  • lineup-d 39 Kaiyu Mao
  • lineup-d 32 Guang Li
  • lineup-m 27 Li Zhang
  • lineup-m 17 Po Liang Chen
  • lineup-f 26 Chaosheng Yang
  • lineup-f 8 Richairo Zivkovic
  • lineup-f 13 Changcheng Cheng
  • Zhifeng Wang 1 lineup-g
  • Gao Xiang 23 lineup-g
  • Liu Shangkun 12 lineup-d
  • Li Yang 21 lineup-d
  • Lin Guoyu 45 lineup-d
  • ZhongQiu Ye 33 lineup-m
  • Liu Zhenhong 31 lineup-m
  • Xingqi Li 29 lineup-d
  • Song Defu 36 lineup-m
  • Zichang Huang 11 lineup-m
  • Kai Wang 24 lineup-m
  • Xuesheng Dong 13 lineup-f
Mån 3/5
  • 35 min
    Huang Xiyang
  • 45+2 min
    C. Yin
  • 46 min
    S. Fernandinho
    (ut. K. Sun)
  • 52 min
    Yang Shuai
  • 65 min
    M. Bolanos
    (ut. H. Luo)
  • 66 min
    Wu Qing
    (ut. C. Yin)
  • 68 min
    Huang Xiyang
  • 79 min
    Peyzullah Bahtiyar
    (ut. Huang Xiyang)
  • 15 min
    S. Sunzu
    (ass. Zang Yifeng)
  • 19 min
    A. K. Senghor
    (ass. Zang Yifeng)
  • 50 min
    Zang Yifeng
  • 60 min
    Lin Chuangyi
    (ut. Xie Pengfei)
  • 61 min
    Zheng Kaimu
  • 69 min
    C. Liao
  • 75 min
    Z. Yan
    (ut. Zang Yifeng)
  • 75 min
    Guo Hao
    (ut. C. Liao)
  • 83 min
    Zhao Xuebin
    (ut. Zheng Kaimu)
  • 84 min
    Liu Yang
  • lineup-g 1 Zhao Chen
  • lineup-d 6 Shenglong Jiang
  • lineup-d 8 Kai Sun
  • lineup-d 3 Shuai Yang
  • lineup-m 31 Zhang Xingbo
  • lineup-m 15 Jie Chen
  • lineup-m 4 Hao Luo
  • lineup-m 20 Le Liu
  • lineup-f 14 Xiyang Huang
  • lineup-f 13 Congyao Yin
  • lineup-f 7 Jin Feng
  • Puliang Shao 14 lineup-g
  • Abduhamit Abdugheni 24 lineup-d
  • Stoppila Sunzu 13 lineup-d
  • Yang Liu 30 lineup-d
  • Liao Chengjian 19 lineup-d
  • Pengfei Xie 11 lineup-m
  • Odil Akhmedov 25 lineup-m
  • Kaimu Zheng 16 lineup-m
  • Zang Yifeng 7 lineup-m
  • Muriqui 10 lineup-f
  • Andre Senghor 28 lineup-f
  • lineup-g 37 Pan Long
  • lineup-g 16 Xiaofei Deng
  • lineup-g 36 Fan Weixiang
  • lineup-d 39 Zhang Xiang
  • lineup-d 34 He Siwei
  • lineup-f 30 Fernandinho
  • lineup-m 11 Qing Wu
  • lineup-d 24 Baxtiyar Pezila
  • lineup-m 32 Lu Xianyong
  • lineup-f 28 Wen Tianpeng
  • lineup-f 23 Miller Bolaños
  • lineup-f 29 Deng Jiaxing
  • Feng Han 29 lineup-g
  • Zihao Yan 5 lineup-d
  • Yun Yang 6 lineup-d
  • Chen Zhongliu 31 lineup-m
  • Hao Guo 22 lineup-m
  • Sabit Abdusalam 15 lineup-m
  • Zhang Xiangshuo 33 lineup-m
  • Chuangyi Lin 8 lineup-m
  • Fuyu Ma 27 lineup-m
  • Xinyu Liu 20 lineup-m
  • Xuebin Zhao 32 lineup-f
  • Yang Yiming 23 lineup-f
  • 40 min
    X. Gao
  • 61 min
    Fang Xinfeng
    (ut. 572294)
  • 77 min
    B. Mamatil
    (ut. 599139)
  • 77 min
    Zhu Jianrong
    (ut. D. Radonjic)
  • 87 min
    Wang Hao
    (ut. Lu Peng)
  • 70 min
    Ye Chugui
  • 71 min
    T. Leonco
    (ut. Chen Zhizhao)
  • 80 min
    T. Leonco
    (ass. Tang Miao)
  • 89 min
    Han Pengfei
    (ut. Huang Zhengyu)
  • 90+3 min
    J. Cardona
    (ut. Ye Chugui)
  • lineup-g 22 Zhenli Liu
  • lineup-d 35 Zhang Haochen
  • lineup-d 5 Peng Li
  • lineup-d 31 Jian Liu
  • lineup-d 21 Wei Wang
  • lineup-m 7 Xiang Gao
  • lineup-m 8 Denis Popovič
  • lineup-m 6 Fredrik Ulvestad
  • lineup-m 16 Peng Lü
  • lineup-m 30 Memet-Abdulla Ezmat
  • lineup-f 9 Dejan Radonjić
  • Jiaqi Han 22 lineup-g
  • Miao Tang 20 lineup-d
  • Jihong Jiang 19 lineup-d
  • Zhengyu Huang 36 lineup-d
  • Ruibao Hu 5 lineup-d
  • Chang Feiya 21 lineup-d
  • Guilherme 12 lineup-m
  • Gustav Svensson 13 lineup-m
  • Tixiang Li 10 lineup-m
  • Zhizhao Chen 32 lineup-m
  • Chugui Ye 11 lineup-f
  • lineup-g 18 Zhao Shi
  • lineup-d 2 Jiang Weipeng
  • lineup-d 23 Liu Jiashen
  • lineup-m 11 Bari Muhammateli
  • lineup-m 32 Yu Yang
  • lineup-f 4 Hao Wang
  • lineup-m 24 Hu Jiali
  • lineup-f 33 Ji Xiaoxuan
  • lineup-d 3 Fang Xinfeng
  • lineup-f 27 Jianrong Zhu
  • lineup-f 37 Erpan Ezimjan
  • lineup-f 13 Yang Likai
  • Zhou Yuchen 23 lineup-g
  • Yuelei Cheng 1 lineup-g
  • Xiaotian Yang 27 lineup-d
  • Pengfei Han 15 lineup-d
  • Chao Zeng 14 lineup-m
  • Chun Lok Tan 16 lineup-m
  • Jown Cardona 7 lineup-m
  • Gong Zhang 4 lineup-m
  • Wen Yongjun 37 lineup-m
  • Wu Chengru 28 lineup-m
  • Zhang Jinliang 31 lineup-d
  • Tiago Leonço 9 lineup-f
Sön 2/5
  • 21 min
    Elkeson
  • 35 min
    Yan Dinghao
  • 57 min
    Yuan Mincheng (o.g.)
  • 72 min
    X. Zhang
    (ut. Liao Lisheng)
  • 72 min
    Wei Shihao
    (ut. Alan)
  • 77 min
    Huang Bowen
    (ut. R. Goulart)
  • 78 min
    Zheng Zhi
  • 85 min
    Yang Dejiang
    (ut. Zheng Zhi)
  • 8 min
    M. Wakaso
  • 54 min
    LI Yuanyi
  • 65 min
    J. Quintero
    (ut. M. Pouraliganji)
  • 65 min
    Zhang Yuan
    (ut. Jiang Zhipeng)
  • 79 min
    Gao Lin
    (ut. Zheng Dalun)
  • 79 min
    Dai Wai-Tsun
    (ut. LI Yuanyi)
  • 82 min
    Dai Wai-Tsun
  • 84 min
    H. Xu
    (ut. Y. Shinar)
  • lineup-g 32 Dianzuo Liu
  • lineup-d 25 Hanwen Deng
  • lineup-d 2 Tyias Browning
  • lineup-d 3 Fang Mei
  • lineup-d 21 Zhunyi Gao
  • lineup-m 15 Dinghao Yan
  • lineup-m 10 Zhi Zheng
  • lineup-m 6 Lisheng Liao
  • lineup-f 9 Elkeson
  • lineup-f 11 Ricardo Goulart
  • lineup-f 18 Alan
  • Lu Zhang 1 lineup-g
  • Yeljan Shinar 2 lineup-d
  • Morteza Pouraliganji 35 lineup-d
  • Mincheng Yuan 26 lineup-d
  • Haolun Mi 25 lineup-d
  • Dalun Zheng 16 lineup-m
  • Yuanyi Li 28 lineup-m
  • Mubarak Wakaso 22 lineup-m
  • Zhipeng Jiang 21 lineup-m
  • Frank Acheampong 7 lineup-f
  • Alan Kardec 27 lineup-f
  • lineup-g 13 Weiguo Liu
  • lineup-g 1 Shibo Liu
  • lineup-d 27 Shaocong Wu
  • lineup-m 44 Wu Junhao
  • lineup-f 7 Shihao Wei
  • lineup-f 19 Fernandinho
  • lineup-m 30 Yang Dejiang
  • lineup-m 33 Yihao Zhong
  • lineup-m 16 Bowen Huang
  • lineup-m 22 Xiuwei Zhang
  • lineup-f 17 Liyu Yang
  • lineup-f 31 Li Xingxian
  • Wei Minzhe 17 lineup-g
  • Wei Guo 23 lineup-g
  • Xu Haofeng 13 lineup-d
  • Zhen Ge 15 lineup-d
  • Shuai Pei 6 lineup-m
  • Zhang Yuan 11 lineup-f
  • Ke Sun 38 lineup-m
  • Yongpo Wang 39 lineup-m
  • Juan Quintero 10 lineup-m
  • Xin Zhou 24 lineup-d
  • Tsun Dai 8 lineup-m
  • Lin Gao 29 lineup-f
  • 31 min
    Henrique Dourado
  • 37 min
    Zhong Jinbao
  • 50 min
    T. Sunjic
  • 64 min
    Ke Zhao
    (ut. D. Mawlanniyaz)
  • 64 min
    Wang Shangyuan
    (ut. Zhong Jinbao)
  • 68 min
    Z. Niu
    (ut. Gu Cao)
  • 78 min
    P. Kyum
    (ut. 598300)
  • 89 min
    T. Chow
  • 41 min
    Son Jun-Ho
    (ass. Duan Liuyu)
  • 46 min
    Liu Yang
    (ut. Song Long)
  • 59 min
    Wu Xinghan
    (ut. Xu Xin)
  • 59 min
    Tian Xin
    (ut. Duan Liuyu)
  • 72 min
    Guo Tianyu
    (ut. L. Leonardo)
  • 82 min
    Hao Junmin
    (ut. Jin Jingdao)
  • lineup-g 17 Yan Wu
  • lineup-d 23 Toni Šunjić
  • lineup-d 4 Xin Luo
  • lineup-d 5 Cao Gu
  • lineup-m 20 Boxuan Feng
  • lineup-m 32 Dong Han
  • lineup-m 8 Tim Chow
  • lineup-m 30 Jinbao Zhong
  • lineup-m 33 Dilmurat Mawlanyaz
  • lineup-f 9 Henrique Dourado
  • lineup-f 10 Mohamed Buya Turay
  • Dalei Wang 14 lineup-g
  • Xiang Ji 37 lineup-d
  • Ke Shi 27 lineup-d
  • Zheng Zheng 5 lineup-d
  • Long Song 39 lineup-d
  • Jun-ho Son 28 lineup-m
  • Marouane Fellaini 25 lineup-m
  • Xin Xu 8 lineup-m
  • Jingdao Jin 33 lineup-f
  • Leonardo 9 lineup-f
  • Liuyu Duan 36 lineup-f
  • lineup-g 1 Shi Chenglong
  • lineup-g 19 Gouming Wang
  • lineup-m 6 Shangyuan Wang
  • lineup-m 13 Abduwal Ablet
  • lineup-d 27 Niu Ziyi
  • lineup-f 25 Hao Chen
  • lineup-d 11 Zhao Ke
  • lineup-f 21 Chen Keqiang
  • lineup-m 36 Ahmat Tursunjan
  • lineup-m 15 Du Zhixuan
  • lineup-d 26 Liu Jiahui
  • lineup-f 16 Parmanjan Kyum
  • Rongze Han 18 lineup-g
  • Guanxi Li 1 lineup-g
  • Liu Junshuai 3 lineup-d
  • Xin Tian 32 lineup-f
  • Yang Liu 11 lineup-d
  • Zhang Chi 13 lineup-m
  • Jianfei Zhao 31 lineup-d
  • Lin Dai 35 lineup-d
  • Junmin Hao 22 lineup-m
  • Xinghan Wu 17 lineup-m
  • Binbin Liu 21 lineup-m
  • Tianyu Guo 7 lineup-f
Tor 29/4
  • 46 min
    R. Zivkovic
    (ut. Erik)
  • 76 min
    Sun Jie
  • 46 min
    Bai Yuefeng
    (ut. Li Xiang)
  • 61 min
    J. Iloki
    (ut. Y. Su)
  • 70 min
    Bai Yuefeng
  • 82 min
    T. Piao
    (ut. Zhou Tong)
  • 82 min
    K. Chen
    (ut. Y. Song)
  • 90+1 min
    W. Xie
    (ut. Ba Dun)
  • 90+4 min
    K. Chen
  • lineup-g 28 Xiaotian Shi
  • lineup-d 5 Jie Sun
  • lineup-d 4 Jores Okore
  • lineup-d 25 Peng Wang
  • lineup-m 16 Zhe Jiang
  • lineup-m 10 Serginho
  • lineup-m 20 Zhang Yufeng
  • lineup-m 19 Jiakang Hui
  • lineup-f 11 Erik
  • lineup-f 9 Junior Negao
  • lineup-f 29 Long Tan
  • Shangkun Teng 27 lineup-g
  • Qian Yumiao 23 lineup-d
  • Songyi Li 3 lineup-d
  • Tamás Kádár 44 lineup-d
  • Song Yue 33 lineup-d
  • Yuanjie Su 32 lineup-d
  • Dun Ba 29 lineup-m
  • Jiarun Gao 6 lineup-m
  • Zhen Cong 39 lineup-m
  • Tong Zhou 7 lineup-m
  • Li Xiang 16 lineup-f
  • lineup-g 23 Yake Wu
  • lineup-d 15 Dilyimit Tudi
  • lineup-d 30 Sun Qinhan
  • lineup-d 6 Yu Zhang
  • lineup-d 21 Cui Qi
  • lineup-m 7 Dadi Zhou
  • lineup-d 32 Guang Li
  • lineup-m 27 Li Zhang
  • lineup-m 17 Po Liang Chen
  • lineup-f 13 Changcheng Cheng
  • lineup-f 8 Richairo Zivkovic
  • lineup-f 26 Chaosheng Yang
  • Jingqi Fang 22 lineup-g
  • Yuefeng Bai 19 lineup-d
  • Zhenghao Wang 2 lineup-d
  • Wangsong Tan 28 lineup-d
  • Tianyi Qiu 5 lineup-d
  • Piao Taoyu 24 lineup-m
  • Xie Weijun 11 lineup-f
  • Kerui Chen 31 lineup-m
  • Jules Iloki 17 lineup-m
  • Zihao Yang 37 lineup-d
  • Wanshun Yang 15 lineup-m
  • Yang Lichun 36 lineup-f
  • 5 min
    S. Mbia
    (ass. Li Hang)
  • 51 min
    Huang Zichang
    (ut. Li Hang)
  • 66 min
    X. Li
    (ut. Fang Hao)
  • 66 min
    Dong Xuesheng
    (ut. Y. Arquin)
  • 67 min
    Liu Yun
    (ut. J. Kouassi)
  • 80 min
    Zhao Honglue
  • 19 min
    Wu Xi
  • 33 min
    Kim Shin-Wook (pen.)
  • 39 min
    Fulangxisi Aidi
  • 59 min
    Peng Xinli
    (ass. Wu Xi)
  • 60 min
    Yu Hanchao
    (ut. Cao Yunding)
  • 61 min
    C. Bassogog
    (ut. Fulangxisi Aidi)
  • 73 min
    A. Mierzejewski
    (ut. G. Moreno)
  • 79 min
    C. Bassogog
    (ass. A. Mierzejewski)
  • 86 min
    Yang Xu
    (ut. C. Bassogog)
  • 88 min
    Feng Xiaoting
  • lineup-g 16 Chunyu Dong
  • lineup-d 15 Tian Ming
  • lineup-d 22 Liao Junjian
  • lineup-d 25 Stephane M''Bia
  • lineup-d 3 Honglüe Zhao
  • lineup-m 17 Jean Evrard Kouassi
  • lineup-m 5 Yinong Tian
  • lineup-m 33 ZhongQiu Ye
  • lineup-m 18 Hao Fang
  • lineup-f 39 Yoann Arquin
  • lineup-f 20 Li Hang
  • Shuai Li 27 lineup-g
  • Aidi Fulang Xisi 2 lineup-d
  • Matej Jonjić 22 lineup-d
  • Xiaoting Feng 6 lineup-d
  • Jiabao Wen 38 lineup-d
  • Mingjian Zhao 13 lineup-m
  • Xinli Peng 25 lineup-m
  • Xi Wu 12 lineup-m
  • Yunding Cao 28 lineup-m
  • Giovanni Moreno 10 lineup-f
  • Shin Wook Kim 20 lineup-f
  • lineup-g 1 Zhifeng Wang
  • lineup-d 21 Li Yang
  • lineup-d 12 Liu Shangkun
  • lineup-d 45 Lin Guoyu
  • lineup-m 24 Kai Wang
  • lineup-m 36 Song Defu
  • lineup-m 19 Keweser Xamixidin
  • lineup-m 26 Yun Liu
  • lineup-d 29 Xingqi Li
  • lineup-m 11 Zichang Huang
  • lineup-m 7 Yi Luo
  • lineup-f 13 Xuesheng Dong
  • Zhen Ma 1 lineup-g
  • Yangyang Jin 4 lineup-d
  • Denny Wang Yi 18 lineup-d
  • Sheng Qin 26 lineup-m
  • Shilin Sun 37 lineup-m
  • Lu Zhang 8 lineup-m
  • Alexander N''Doumbou 7 lineup-m
  • Baojie Zhu 21 lineup-d
  • Hanchao Yu 11 lineup-m
  • Adrian Mierzejewski 9 lineup-m
  • Christian Bassogog 17 lineup-f
  • Xu Yang 15 lineup-f
Visa fler matcher

Grupp A

Uppdaterad 2021-05-05 20:01
#LagSVOF+/-P
132106-37
232104-17
331114-34
431112-24
531112-34
630213-42
730212-32
830123-71
Kvalificerad för slutspel

Grupp B

Uppdaterad 2021-05-05 20:01
#LagSVOF+/-P
1321010-37
232106-37
332103-17
431202-15
531024-53
630212-42
730121-71
830031-50
Kvalificerad för slutspel

Skytteliga

Uppdaterad 2021-05-06 03:27
#SpelareLagMål
1Ricardo Lopes4
2M. Arnautović3
3Zhang Xizhe2
3Yin Congyao2
3Yin Hongbo2
3C. Bassogog2
3Lü Wenjun2
3Guilherme2
9M. Danielsson1
9Henrique Dourado1
9Chen Zhizhao1
9M. Turay1
9Alan1
9Marcão1
9Tiago1

Kommande matcher

Imorgon 8/5
Sön 9/5
Mån 10/5
Tis 11/5
Fre 14/5
Visa fler matcher

TV-matcher

Inga matcher