Ryska ligan

Senaste resultat

Mån 16/3
  • 33 min
    G. Melkadze
  • 45+1 min
    A. Fedchuk
    (ut. M. Kostyukov)
  • 46 min
    I. Yurganov
    (ut. Ade)
  • 54 min
    V. Obukhov
  • 60 min
    G. Melkadze
  • 61 min
    A. Kilin
  • 78 min
    K. Mamtov
    (ut. V. Obukhov)
  • 80 min
    A. Kilin
    (ass. G. Shelia)
  • 25 min
    D. Kabutov
  • 45+1 min
    N. Chernov
  • 46 min
    D. Radonjic
  • 55 min
    E. Golenkov
    (ut. D. Radonjic)
  • 62 min
    D. Kombarov
    (ut. M. Glushenkov)
  • 65 min
    A. Anyukov
  • 86 min
    S. Hadi
    (ut. A. Timofeev)
  • lineup-g 88 Georgi Shelia
  • lineup-d 58 Adesoye Oyevole
  • lineup-d 27 Aleksey Gritsaenko
  • lineup-d 15 Oleksandr Filin
  • lineup-m 8 Anton Kilin
  • lineup-m 3 Guram Tetrashvili
  • lineup-m 92 Valeriu Ciuperca
  • lineup-m 5 Evgeni Shlyakov
  • lineup-f 77 Mikhail Kostyukov
  • lineup-f 19 Georgi Melkadze
  • lineup-f 13 Vladimir Obukhov
  • Evgeni Frolov 39 lineup-g
  • Aleksandr Anyukov 22 lineup-d
  • Maksim Karpov 50 lineup-d
  • Nikita Chernov 3 lineup-d
  • Mehdi Zeffane 18 lineup-d
  • Artem Timofeev 40 lineup-m
  • Paul Anton 28 lineup-m
  • Maksim Glushenkov 15 lineup-m
  • Denis Popovič 11 lineup-m
  • Dmitri Kabutov 77 lineup-m
  • Dejan Radonjić 9 lineup-f
  • lineup-g 73 Nikita Chagrov
  • lineup-d 30 Soslan Takazov
  • lineup-d 22 Igor Yurganov
  • lineup-m 7 Miguel Cardoso
  • lineup-m 25 Pavel Karasev
  • lineup-m 17 Khetag Khosonov
  • lineup-f 11 Artyom Fedchuk
  • lineup-f 9 Khasan Mamtov
  • Sergey Ryzhikov 1 lineup-g
  • Bogdan Ovsyannikov 81 lineup-g
  • Taras Burlak 90 lineup-d
  • Nikita Chicherin 44 lineup-d
  • Dmitry Kombarov 23 lineup-d
  • Vladimir Poluyakhtov 2 lineup-d
  • Aleksandr Gațcan 8 lineup-m
  • Sergey Ivanov 30 lineup-m
  • Srđan Mijailović 20 lineup-m
  • Safaa Hadi 7 lineup-m
  • Anton Terehov 10 lineup-f
  • Egor Golenkov 69 lineup-f
Sön 15/3
  • 53 min
    D. Hadzikadunic
  • 63 min
    I. Popov (pen.)
  • 86 min
    M. Normann
  • 86 min
    A. Saplinov
    (ut. K. Bayramyan)
  • 86 min
    A. Dolgov
    (ut. B. Zaynutdinov)
  • 34 min
    S. Pesjakov (o.g.)
  • 38 min
    R. Zhemaletdinov
    (ass. G. Krychowiak)
  • 42 min
    G. Krychowiak
    (ass. M. Rybus)
  • 73 min
    S. Magkeev
    (ut. J. Mario)
  • 81 min
    B. Idowu
    (ut. R. Zhemaletdinov)
  • 90+1 min
    D. Barinov
  • lineup-g 30 Sergei Pesyakov
  • lineup-d 34 Aleksey Kozlov
  • lineup-d 5 Dennis Hadžikadunić
  • lineup-d 55 Maksim Osipenko
  • lineup-d 28 Evgeniy Chernov
  • lineup-m 8 Ivelin Popov
  • lineup-m 17 Mathias Normann
  • lineup-m 18 Baktiyar Zaynutdinov
  • lineup-m 7 Roman Eremenko
  • lineup-m 19 Khoren Bayramyan
  • lineup-f 14 Eldor Shomurodov
  • Guilherme Marinato 1 lineup-g
  • Vladislav Ignatjev 20 lineup-d
  • Solomon Kvirkvelia 33 lineup-d
  • Benedikt Höwedes 5 lineup-d
  • Maciej Rybus 31 lineup-d
  • Dmitriy Barinov 6 lineup-m
  • Grzegorz Krychowiak 7 lineup-m
  • Rifat Zhemaletdinov 17 lineup-m
  • Aleksey Miranchuk 59 lineup-m
  • João Mário 23 lineup-m
  • Éder 19 lineup-f
  • lineup-g 46 Denis Popov
  • lineup-g 77 Maksim Rudakov
  • lineup-d 25 Arseniy Logashov
  • lineup-d 4 Danila Vedernikov
  • lineup-m 11 Aleksey Ionov
  • lineup-m 10 Pavel Mamaev
  • lineup-f 47 Aleksandr Dolgov
  • lineup-f 13 Danila Proshliakov
  • lineup-f 26 Aleksandr Saplinov
  • Nikita Medvedev 30 lineup-g
  • Anton Kochenkov 77 lineup-g
  • Stanislav Magkeev 37 lineup-d
  • Murilo Cerqueira 27 lineup-d
  • Dmitri Zhivoglyadov 2 lineup-d
  • Bryan Idowu 3 lineup-d
  • Daniil Kulikov 69 lineup-m
  • Alexander Kolomeitsev 18 lineup-m
  • Dmitry Rybchinskiy 94 lineup-m
  • Roman Tugarev 67 lineup-m
  • Timur Suleymanov 93 lineup-f
  • 38 min
    I. Diveev
  • 56 min
    I. Shkurin
    (ut. F. Chalov)
  • 80 min
    J. Bijol
    (ut. K. Bistrovic)
  • 15 min
    C. Carp
  • 30 min
    V. Krotov
  • 71 min
    I. Nedelcearu
  • 71 min
    A. Golubev
    (ut. V. Krotov)
  • 80 min
    A. Vombergar
    (ut. L. Bizjak)
  • lineup-g 35 Igor Akinfeev
  • lineup-d 78 Igor Diveev
  • lineup-d 5 Viktor Vasin
  • lineup-d 23 Hörður Magnússon
  • lineup-m 25 Kristijan Bistrović
  • lineup-m 2 Mário Fernandes
  • lineup-m 10 Alan Dzagoev
  • lineup-m 8 Nikola Vlašić
  • lineup-m 42 Georgi Schennikov
  • lineup-f 9 Fedor Chalov
  • lineup-f 17 Arnór Sigurðsson
  • Aleksandr Belenov 31 lineup-g
  • Aleksandr Sukhov 33 lineup-d
  • Ionuț Nedelcearu 27 lineup-d
  • Aleksandr Putsko 15 lineup-d
  • Jemal Tabidze 55 lineup-d
  • Azer Aliev 77 lineup-d
  • Oston Urunov 6 lineup-m
  • Cătălin Carp 8 lineup-m
  • Daniil Fomin 74 lineup-m
  • Vyacheslav Krotov 57 lineup-f
  • Lovro Bizjak 11 lineup-f
  • lineup-g 1 Ilya Pomazun
  • lineup-d 62 Vadim Karpov
  • lineup-d 27 Cedric Gogoua
  • lineup-d 14 Kirill Nababkin
  • lineup-m 87 Konstantin Maradishvili
  • lineup-m 20 Konstantin Kuchaev
  • lineup-m 29 Jaka Bijol
  • lineup-f 99 Ilia Shkurin
  • Yuri Shafinskiy 16 lineup-g
  • Aleksey Chernov 1 lineup-g
  • Aleksey Nikitin 4 lineup-d
  • Denis Terentjev 9 lineup-d
  • Nikolay Giorgobiani 17 lineup-m
  • Kirill Folmer 13 lineup-m
  • Olivier Thill 10 lineup-m
  • Artem Golubev 22 lineup-m
  • Dmitri Sysuev 7 lineup-m
  • Andres Vombergar 32 lineup-f
  • Andrey Kozlov 99 lineup-f
  • Gamid Agalarov 19 lineup-f
  • 47 min
    C. Noboa
  • 64 min
    C. Noboa
  • 75 min
    N. Burmistrov
    (ut. A. Zabolotnyi)
  • 90+4 min
    A. Mostovoy
    (ass. T. Margasov)
  • 90+6 min
    A. Karapetian
    (ut. A. Kokorin)
  • 61 min
    D. Utkin
    (ut. Y. Gazinskiy)
  • 65 min
    M. Suleymanov
    (ut. M. Fernandes)
  • 85 min
    E. Sorokin
    (ut. K. Olsson)
  • 90+1 min
    M. Suleymanov
  • lineup-g 35 Soslan Dzhanaev
  • lineup-d 45 Ivan Miladinović
  • lineup-d 32 Miha Mevlja
  • lineup-d 25 Ivan Novoseltsev
  • lineup-m 34 Timofey Margasov
  • lineup-m 16 Christian Noboa
  • lineup-m 15 Ibragim Tsallagov
  • lineup-m 27 Kirill Zaika
  • lineup-f 17 Andrey Mostovoy
  • lineup-f 91 Aleksandr Kokorin
  • lineup-f 9 Anton Zabolotnyi
  • Matvey Safonov 39 lineup-g
  • Sergei Petrov 98 lineup-d
  • Aleksandr Martynovich 4 lineup-d
  • Kaio 31 lineup-d
  • Cristian Ramírez 6 lineup-d
  • Yuri Gazinskiy 8 lineup-m
  • Kristoffer Olsson 14 lineup-m
  • Wanderson 10 lineup-m
  • Marcus Berg 33 lineup-m
  • Manuel Fernandes 99 lineup-m
  • Ari 9 lineup-f
  • lineup-g 12 Nikolay Zabolotnyi
  • lineup-d 26 Nikita Kalugin
  • lineup-d 24 Elmir Nabiullin
  • lineup-d 90 Pavel Shakuro
  • lineup-m 94 Dušan Lagator
  • lineup-m 18 Nikita Burmistrov
  • lineup-f 21 Akmal Bakhtiyarov
  • lineup-f 87 Alexander Karapetian
  • lineup-f 77 Dmitri Poloz
  • Stanislav Kritsyuk 1 lineup-g
  • Andrey Sinitsyn 88 lineup-g
  • Jón Guðni Fjóluson 3 lineup-d
  • Egor Sorokin 2 lineup-d
  • Daniil Utkin 47 lineup-m
  • Aleksandr Chernikov 53 lineup-m
  • Shapi Suleymanov 93 lineup-f
Lör 14/3
  • 47 min
    A. Denisov
  • 60 min
    K. Kombarov
    (ut. A. Denisov)
  • 65 min
    S. Tkachev
  • 66 min
    Y. Kovalev
    (ut. E. Kangwa)
  • 76 min
    L. Banda
    (ut. D. Lesovoy)
  • 90+3 min
    G. Causic
  • 43 min
    Z. Davitashvili
    (ass. I. Ignatjev)
  • 45 min
    D. Makarov
  • 48 min
    V. Podberezkin
  • 52 min
    I. Ignatjev
  • 55 min
    D. Makarov
  • 73 min
    S. Bakaev
    (ut. I. Ignatjev)
  • 75 min
    D. Jevtic
    (ut. V. Podberezkin)
  • 79 min
    Z. Davitashvili
  • 86 min
    P. Mogilevets
    (ut. I. Konovalov)
  • lineup-g 36 Mikhail Levashov
  • lineup-d 71 Aleksandr Denisov
  • lineup-d 6 Maxim Belyaev
  • lineup-d 8 Gia Grigalava
  • lineup-m 10 Evans Kangwa
  • lineup-m 70 Georgi Kostadinov
  • lineup-m 20 Goran Čaušić
  • lineup-m 21 Víctor Álvarez
  • lineup-f 11 Sergey Tkachev
  • lineup-f 22 Daniil Lesovoy
  • lineup-f 48 Evgeny Lutsenko
  • Yuri Dyupin 22 lineup-g
  • Oleg Danchenko 33 lineup-d
  • Filip Uremović 5 lineup-d
  • Carl Starfelt 2 lineup-d
  • Aleksander Zuev 12 lineup-d
  • Oliver Abildgaard 28 lineup-m
  • Igor Konovalov 10 lineup-m
  • Denis Makarov 25 lineup-m
  • Vyacheslav Podberezkin 7 lineup-m
  • Zuriko Davitashvili 11 lineup-m
  • Ivan Ignatiev 19 lineup-f
  • lineup-g 1 Artur Nigmatullin
  • lineup-g 19 Yury Lodygin
  • lineup-d 9 Kirill Kombarov
  • lineup-d 14 Anri Khagush
  • lineup-d 13 Maksim Volodjko
  • lineup-m 25 Kings Kangwa
  • lineup-m 28 Vladislav Panteleev
  • lineup-m 15 Yury Kavalyow
  • lineup-m 29 Lameck Banda
  • lineup-f 77 Roman Minaev
  • lineup-f 17 Guram Adzhoev
  • Aleksey Gorodovoy 93 lineup-g
  • Ivan Konovalov 23 lineup-g
  • Vladimir Granat 14 lineup-d
  • Danil Stepanov 69 lineup-d
  • Pablo Santos 27 lineup-d
  • Ilya Samoshnikov 77 lineup-d
  • Darko Jevtić 8 lineup-m
  • Soltmurad Bakaev 87 lineup-m
  • Pavel Mogilevets 18 lineup-m
  • 8 min
    S. Azmoun
    (ass. M. Ozdoev)
  • 12 min
    A. Dzyuba
    (ass. Y. Rakitsky)
  • 15 min
    S. Azmoun
  • 27 min
    Malcom
    (ass. D. Santos)
  • 46 min
    L. Musaev
    (ut. Y. Zhirkov)
  • 61 min
    S. Azmoun
    (ass. Malcom)
  • 69 min
    S. Driussi
    (ass. S. Azmoun)
  • 72 min
    A. Dzyuba (pen.)
  • 73 min
    D. Shamkin
    (ut. M. Ozdoev)
  • 75 min
    L. Musaev
  • 80 min
    D. Kuzyayev
    (ut. Y. Rakitsky)
  • 46 min
    D. Polyakov
    (ut. M. Wilusz)
  • 54 min
    A. Yusupov
    (ut. D. Efremov)
  • 62 min
    I. Kalinin
  • 65 min
    A. Panyukov (pen.)
  • 67 min
    A. Shabolin
    (ut. N. Dimitrov)
  • lineup-g 99 Andrey Lunev
  • lineup-d 15 Vyacheslav Karavaev
  • lineup-d 6 Branislav Ivanović
  • lineup-d 44 Yaroslav Rakitskiy
  • lineup-d 18 Yury Zhirkov
  • lineup-m 8 Malcom
  • lineup-m 27 Magomed Ozdoev
  • lineup-m 3 Douglas Santos
  • lineup-m 11 Sebastián Driussi
  • lineup-f 22 Artem Dzyuba
  • lineup-f 7 Sardar Azmoun
  • Yaroslav Godzyur 31 lineup-g
  • Denys Kulakov 15 lineup-d
  • Artem Mamin 4 lineup-d
  • Maciej Wilusz 5 lineup-d
  • Igor Kalinin 95 lineup-d
  • Nikolay Dimitrov 17 lineup-m
  • Andrey Egorychev 44 lineup-m
  • Rafał Augustyniak 6 lineup-m
  • Dmitri Efremov 11 lineup-m
  • Eric Bicfalvi 10 lineup-f
  • Andrey Panyukov 20 lineup-f
  • lineup-g 78 Aleksander Vasyutin
  • lineup-g 41 Mikhail Kerzhakov
  • lineup-d 4 Yordan Osorio
  • lineup-d 87 Danila Prokhin
  • lineup-d 19 Igor Smolnikov
  • lineup-m 14 Daler Kuzyaev
  • lineup-m 38 Leon Musaev
  • lineup-m 10 Emiliano Rigoni
  • lineup-m 92 Daniil Shamkin
  • lineup-m 91 Aleksei Sutormin
  • lineup-m 21 Aleksandr Erokhin
  • Oleg Baklov 77 lineup-g
  • Nikolay Zolotov 35 lineup-d
  • Denis Polyakov 19 lineup-d
  • Chingiz Magomadov 80 lineup-d
  • Yuri Bavin 14 lineup-m
  • Artem Shabolin 69 lineup-m
  • Artyom Fidler 57 lineup-m
  • Artem Yusupov 79 lineup-f
  • Pavel Pogrebnyak 88 lineup-f
  • Michał Kucharczyk 18 lineup-f
  • 17 min
    J. Fameyeh
    (ass. U. Radakovic)
  • 45+3 min
    S. Terekhov
  • 56 min
    D. Miskic
  • 75 min
    F. Cernych
    (ut. R. Alves)
  • 78 min
    M. Sylla
    (ut. D. Despotovic)
  • 29 min
    P. Maslov
  • 44 min
    E. Ponce
  • 45+3 min
    D.
  • 59 min
    A. Eshchenko
    (ut. N. Rasskazov)
  • 71 min
    J. Larsson
    (ass. S. Gigot)
  • 73 min
    R. Mirzov
    (ut. E. Ponce)
  • 73 min
    L. Melgarejo
    (ut. Z. Bakaev)
  • 90+3 min
    Ayrton
  • 90+4 min
    R. Mirzov
    (ass. J. Larsson)
  • lineup-g 38 Andrei Klimovich
  • lineup-d 12 Andrey Malykh
  • lineup-d 4 Uroš Radaković
  • lineup-d 13 Sergey Terekhov
  • lineup-d 15 Georgi Zotov
  • lineup-m 5 Timur Ayupov
  • lineup-m 10 Ricardo Alves
  • lineup-m 8 Danijel Miškić
  • lineup-m 23 Islambek Kuat
  • lineup-m 20 Joel Fameyeh
  • lineup-f 9 Đorđe Despotović
  • Aleksandr Maksimenko 98 lineup-g
  • Pavel Maslov 39 lineup-d
  • Samuel Gigot 2 lineup-d
  • Georgiy Dzhikiya 14 lineup-d
  • Alex Král 33 lineup-m
  • Nikolay Rasskazov 92 lineup-m
  • Zelimkhan Bakaev 10 lineup-m
  • Jordan Larsson 23 lineup-m
  • Ayrton 6 lineup-m
  • Ezequiel Ponce 19 lineup-f
  • Aleksandr Sobolev 77 lineup-f
  • lineup-g 56 Alexander Dovbnya
  • lineup-g 1 Aleksandr Rudenko
  • lineup-d 3 Mikhail Sivakov
  • lineup-d 66 Saveli Kozlov
  • lineup-d 6 Gottlieb Eduard Eduardovich
  • lineup-d 42 Ivan Lapshov
  • lineup-m 32 Artem Kulishev
  • lineup-m 17 Žiga Škoflek
  • lineup-m 7 Filip Rogić
  • lineup-f 22 Fedor Černych
  • lineup-f 14 Mamadou Sylla
  • lineup-f 11 Andrea Chukanov
  • Artem Rebrov 32 lineup-g
  • Lorenzo Melgarejo 25 lineup-d
  • Andrey Eshchenko 38 lineup-d
  • Ilya Gaponov 56 lineup-d
  • Reziuan Mirzov 9 lineup-m
  • Dmitry Markitesov 74 lineup-m
Fre 13/3
  • 10 min
    O. Roshi
    (ass. Ravanelli)
  • 31 min
    E. Kharin
  • 45+2 min
    Ravanelli
  • 48 min
    A. Wilker
  • 50 min
    R. Utsiev
  • 58 min
    A. Ponce
    (ut. F. Vizeu)
  • 78 min
    B. Berisha
    (ut. Ravanelli)
  • 79 min
    B. Berisha
  • 89 min
    D. Glushakov
  • 90+1 min
    A. Mbengue
    (ut. R. Gigolaev)
  • 90+2 min
    O. Roshi
  • 26 min
    K. Rausch
    (ass. M. Philipp)
  • 42 min
    S. Parshivlyuk
  • 50 min
    M. Philipp (pen.)
  • 67 min
    Z. Pliev
    (ut. K. Rausch)
  • 76 min
    K. Panchenko
    (ut. M. Philipp)
  • 84 min
    Sly
    (ut. S. Szymanski)
  • 86 min
    D. Skopintsev
  • 90+5 min
    N. Komlichenko
  • lineup-g 16 Evgeniy Gorodov
  • lineup-d 40 Rizvan Utsiev
  • lineup-d 15 Andrey Semenov
  • lineup-d 4 Wilker Ángel
  • lineup-d 13 Roland Gigolaev
  • lineup-m 88 Denis Glushakov
  • lineup-m 59 Evgeni Kharin
  • lineup-m 21 Odise Roshi
  • lineup-m 14 Ravanelli
  • lineup-m 29 Vladimir Iljin
  • lineup-f 27 Felipe Vizeu
  • Anton Shunin 1 lineup-g
  • Sergey Parshivlyuk 17 lineup-d
  • Toni Šunjić 44 lineup-d
  • Ivan Ordets 18 lineup-d
  • Dmitri Skopintsev 21 lineup-d
  • Oscar Hiljemark 88 lineup-m
  • Roman Neustädter 15 lineup-m
  • Sebastian Szymański 11 lineup-m
  • Maximilian Philipp 5 lineup-m
  • Konstantin Rausch 34 lineup-m
  • Nikolay Komlichenko 27 lineup-f
  • lineup-g 33 Vitaliy Gudiev
  • lineup-g 42 Aleksandr Melikhov
  • lineup-d 20 Zoran Nižić
  • lineup-m 10 Khalid Kadyrov
  • lineup-m 77 Bernard Berisha
  • lineup-f 17 Ablaye Mbengue
  • lineup-f 95 Abubakar Kadyrov
  • lineup-f 7 Magomed Mitrishev
  • lineup-f 18 Andrés Ponce
  • David Sangare 45 lineup-g
  • Vladimir Rykov 4 lineup-d
  • Zaurbek Pliev 3 lineup-d
  • Grigory Morozov 2 lineup-d
  • Roman Evgenev 24 lineup-d
  • Artur Yusupov 6 lineup-m
  • Anton Sosnin 23 lineup-m
  • Joãozinho 22 lineup-m
  • Charles Kabore 77 lineup-m
  • Clinton N''Jie 9 lineup-f
  • Kirill Panchenko 8 lineup-f
  • Sylvester Igboun 10 lineup-f
Ons 11/3
  • 24 min
    T. Ayupov (o.g.)
  • 35 min
    A. Kokorin (pen.)
  • 62 min
    A. Kokorin
    (ass. C. Noboa)
  • 72 min
    D. Lagator
    (ut. I. Tsallagov)
  • 73 min
    A. Mostovoy
    (ass. C. Noboa)
  • 76 min
    E. Nabiullin
    (ut. K. Zaika)
  • 78 min
    C. Noboa
    (ass. I. Novoseltsev)
  • 79 min
    A. Karapetian
    (ut. A. Zabolotnyi)
  • 64 min
    M. Sylla
    (ut. R. Alves)
  • 65 min
    G. Zotov
    (ut. M. Sivakov)
  • 77 min
    A. Chukanov
    (ut. F. Rogic)
  • 85 min
    J. Fameyeh
  • 87 min
    J. Fameyeh
  • lineup-g 35 Soslan Dzhanaev
  • lineup-d 45 Ivan Miladinović
  • lineup-d 32 Miha Mevlja
  • lineup-d 25 Ivan Novoseltsev
  • lineup-m 34 Timofey Margasov
  • lineup-m 16 Christian Noboa
  • lineup-m 15 Ibragim Tsallagov
  • lineup-m 27 Kirill Zaika
  • lineup-f 17 Andrey Mostovoy
  • lineup-f 91 Aleksandr Kokorin
  • lineup-f 9 Anton Zabolotnyi
  • Andrei Klimovich 38 lineup-g
  • Andrey Malykh 12 lineup-d
  • Timur Ayupov 5 lineup-d
  • Uroš Radaković 4 lineup-d
  • Mikhail Sivakov 3 lineup-d
  • Sergey Terekhov 13 lineup-d
  • Ricardo Alves 10 lineup-m
  • Danijel Miškić 8 lineup-m
  • Filip Rogić 7 lineup-m
  • Joel Fameyeh 20 lineup-m
  • Đorđe Despotović 9 lineup-f
  • lineup-g 12 Nikolay Zabolotnyi
  • lineup-d 26 Nikita Kalugin
  • lineup-d 24 Elmir Nabiullin
  • lineup-d 90 Pavel Shakuro
  • lineup-m 94 Dušan Lagator
  • lineup-f 21 Akmal Bakhtiyarov
  • lineup-f 58 Andrey Bokovoy
  • lineup-f 87 Alexander Karapetian
  • lineup-f 77 Dmitri Poloz
  • Aleksandr Rudenko 1 lineup-g
  • Alexander Dovbnya 56 lineup-g
  • Georgi Zotov 15 lineup-d
  • Gottlieb Eduard Eduardovich 6 lineup-d
  • Saveli Kozlov 66 lineup-d
  • Ivan Lapshov 42 lineup-d
  • Islambek Kuat 23 lineup-m
  • Artem Kulishev 32 lineup-m
  • Fedor Černych 22 lineup-f
  • Andrea Chukanov 11 lineup-f
  • Mamadou Sylla 14 lineup-f
Mån 9/3
  • 46 min
    S. Azmoun
    (ut. E. Rigoni)
  • 50 min
    Y. Rakitsky
  • 67 min
    S. Driussi
    (ut. D. Santos)
  • 77 min
    A. Erokhin
    (ut. M. Ozdoev)
  • 77 min
    W. Barrios
  • 29 min
    A. Putsko
  • 45+1 min
    L. Bizjak
  • 52 min
    B. Jokic
  • 65 min
    V. Krotov
    (ut. L. Bizjak)
  • 72 min
    O. Thill
    (ut. O. Urunov)
  • 90+1 min
    V.
  • 90+2 min
    A. Vombergar
    (ut. O. Thill)
  • lineup-g 99 Andrey Lunev
  • lineup-d 15 Vyacheslav Karavaev
  • lineup-d 4 Yordan Osorio
  • lineup-d 44 Yaroslav Rakitskiy
  • lineup-d 3 Douglas Santos
  • lineup-m 27 Magomed Ozdoev
  • lineup-m 5 Wílmar Barrios
  • lineup-m 10 Emiliano Rigoni
  • lineup-m 8 Malcom
  • lineup-m 18 Yury Zhirkov
  • lineup-f 22 Artem Dzyuba
  • Aleksandr Belenov 31 lineup-g
  • Azer Aliev 77 lineup-d
  • Ionuț Nedelcearu 27 lineup-d
  • Aleksandr Putsko 15 lineup-d
  • Jemal Tabidze 55 lineup-d
  • Bojan Jokić 5 lineup-d
  • Artem Golubev 22 lineup-m
  • Cătălin Carp 8 lineup-m
  • Daniil Fomin 74 lineup-m
  • Oston Urunov 6 lineup-m
  • Lovro Bizjak 11 lineup-f
  • lineup-g 41 Mikhail Kerzhakov
  • lineup-g 78 Aleksander Vasyutin
  • lineup-d 19 Igor Smolnikov
  • lineup-d 87 Danila Prokhin
  • lineup-m 21 Aleksandr Erokhin
  • lineup-m 14 Daler Kuzyaev
  • lineup-m 38 Leon Musaev
  • lineup-m 92 Daniil Shamkin
  • lineup-m 91 Aleksei Sutormin
  • lineup-f 11 Sebastián Driussi
  • lineup-f 7 Sardar Azmoun
  • Aleksey Chernov 1 lineup-g
  • Yuri Shafinskiy 16 lineup-g
  • Aleksey Nikitin 4 lineup-d
  • Kirill Folmer 13 lineup-m
  • Nikolay Giorgobiani 17 lineup-m
  • Olivier Thill 10 lineup-m
  • Dmitri Sysuev 7 lineup-m
  • Vyacheslav Krotov 57 lineup-f
  • Gamid Agalarov 19 lineup-f
  • Andres Vombergar 32 lineup-f
  • Andrey Kozlov 99 lineup-f
Visa fler matcher

Tabell

Uppdaterad 2020-03-16 19:30
#LagSVOF+/-P
122155244-1050
222125532-2541
322118336-2241
422115639-3438
522106629-2236
62286820-2530
722841025-2728
822841024-2328
92269716-1927
102267926-4125
1122741126-2725
1222661026-2824
1322651126-3623
142258912-2223
1522641222-2922
1622481016-2920
Champions League (direktplats)
Champions League-kval
Europa League-kval
Premier League (Relegation Group)
Relegation - FNL

Skytteliga

Uppdaterad 2020-03-17 06:10
#SpelareLagMål
1A. Dzyuba13
2E. Shomurodov11
3S. Azmoun10
3A. Sobolev10
5G. Krychowiak9
5E. Lutsenko9
7Đ. Despotović8
8N. Vlašić7
8M. Philipp7
10Ari6
10G. Melkadze6
10A. Mostovoy6
10V. Obukhov6
14M. Berg5
14E. Bicfalvi5

Kommande matcher

Fre 10/4
Lör 11/4
Sön 12/4
Fre 17/4
Lör 18/4
Visa fler matcher

Tabellen.se som app!

Nu kan du lägga till Tabellen.se som en app på din hemskärm.

Kanske senare
Ej intresserad
Fortsätt

TV Matcher

Nu erbjuder vi även TV-tablå för kommande matcher här på Tabellen.se!

Ej intresserad
Tittar senare
Visa mig